Yersekse Moer

5.65 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Bart HeshofSteenbergenM00:19:36
2Noor DekkerSerooskerke WalcherenV00:19:43
3Arnoud RijkHeinkenszandM00:20:48
4Ronald GeertseSerooskerkeM00:20:51
5Patrick van IerselGoesM00:21:04
6Mitchell MinnaardYersekeM00:21:18
7Gijsbert ElstgeestsHeerenhoekM00:21:57
8Leonard SimonseWaardeM00:21:58
9Adri BruijnoogeYersekeM00:22:47
10Monique VerschuureYersekeV00:23:10
11Marco van WesteindeArnemuidenM00:26:14
12Marit SimonseGoesV00:27:06
13Berry SimonseGoesM00:27:07
14Michel BarbéYersekeM00:27:13
15Natalie SinkeVlissingenV00:27:43
16Johan RijkeboerMiddelburgM00:27:46
17Youri ElstgeestsHeerenhoekM00:28:27
18Marielle SimonseGoesV00:28:46
19Debby ElstgeestS HeerenhoekV00:29:04
20Ron DellebekeOost-SouburgM00:29:10
21Laura KosterYersekeV00:29:44
22Emma De KoeijerYersekeV00:31:04
23Orlando FortuinYersekeM00:31:11
24Janneke BoutensMiddelburgV00:32:20
25Liesbet BodeYersekeV00:32:51
26Indy De VisserArnemuidenV00:32:56
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

11.3 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Ruben BoutensMiddelburgM00:42:25
2Peter MeeuwsenKrabbendijkeM00:42:38
3Sven VermeulenVlissingenM00:44:08
4Lion BaasVlissingenM00:44:38
5Hans VerhaagenGoesM00:44:58
6Peter van LimbergenGoesM00:45:11
7Frank HoogstrateYersekeM00:47:01
8Edwin van WelGoesM00:47:37
9Gerard van der MaleWestkapelleM00:47:47
10Sjaak BrouwerVlissingenM00:48:59
11Henny StratingKamperlandV00:49:08
12Corné Van DixhoornYersekeM00:49:18
13Andre LousWestkapelleM00:49:24
14Bart Verhaeghe de NaeyerWemeldingeM00:50:09
15Jan de JagerWolphaartsdijkM00:50:51
16Frans KolijnMiddelburgM00:51:26
17Chris TramperKapelleM00:52:28
18Rene GoetheerWolphaartsdijkM00:52:28
19Gerrit SpaansGoesM00:55:09
20Pieter KarmanLewedorpM00:55:10
21Wim De jonge`s, Heer abtskerkeM00:56:28
22Sebastian NijssenMiddelburgM00:57:06
23John GuequierreMiddelburgM00:58:05
24Domina LousWestkapelleV00:59:05
25Ellie SpaansGoesV00:59:05
26Corien NieuwenhuizeYersekeV00:59:28
27Jakobus MeulenbergOudelandeM01:01:01
28Jolanda KolijnMiddelburgV01:02:29
29Arthur StijnsOudelandeM01:03:33
30Bram van EenennaamNieuw en Sint JooslandM01:06:10
31Jack de GrooteWilhelminadorpM01:17:05
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *