Westkappelse Zeedijkloop

3.9 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Wouter VerstraateWestkapelleM00:13:16
2Arnoud RijkHeinkenszandM00:13:57
3Erik JansenGoesM00:14:10
4Tim Kramer`s-Heer HendrikskinderenM00:14:37
5Patrick van IerselGoesM00:14:38
6Berry SimonseGoesM00:14:45
7Ronald GeertseSerooskerkeM00:14:51
8René JakobsenMiddelburgM00:15:02
9Gijsbert ElstgeestsHeerenhoekM00:15:11
10Marcel Uitterhoeve`s-Heer-ArendskerkeM00:15:14
11Elise Mol`s-Heer AbtskerkeV00:16:33
12Bennie de LooffVlissingenM00:17:51
13Natalie SinkeVlissingenV00:18:01
14Johan VilleriusKwadendammeM00:18:08
15Jacco TimmermanGoesM00:18:48
16Johan RijkeboerMiddelburgM00:18:56
17Ron DellebekeOost-souburgM00:19:00
18Youri ElstgeestsHeerenhoekM00:19:05
19Marielle SimonseGoesV00:19:39
20Debby ElstgeestS HeerenhoekV00:19:48
21Janneke BoutensMiddelburgV00:21:12
22Lisa van Toledos Heer AbtskerkeV00:26:52
23Deborah van Toledos Heer AbtskerkeV00:26:53
24Simone LijtenGoesV00:27:15
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

11.7 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Leonie TonWissenkerkeV00:46:42
1Lion BaasVlissingenM00:46:42
3Sven VermeulenVlissingenM00:46:46
4Peter van LimbergenGoesM00:46:58
5Manfred ScheiberDomburgM00:47:54
6Ruben BoutensMiddelburgM00:47:58
7Rob van `t VeenGoesM00:48:48
8Samuel JobseAagtekerkeM00:49:29
9Gerard van der MaleWestkapelleM00:49:53
10Arthur van AartsenMiddelburgM00:51:51
11Andre LousWestkapelleM00:52:26
12Chris TramperKapelleM00:52:32
13Bart Verhaeghe de NaeyerWemeldingeM00:52:48
14Henny StratingKamperlandV00:53:23
15Maurice SteketeeMiddelburgM00:53:59
16Rene GoetheerWolphaartsdijkM00:55:41
17Marije BesuijenMiddelburgV00:55:47
18Marco van WesteindeArnemuidenM00:55:51
19Henk LousVlissingenM00:56:02
20Gerrit SpaansGoesM00:57:50
21Pieter KarmanLewedorpM00:58:12
22Isabel LousVlissingenV00:58:54
23Bram van EenennaamNw en St JooslandM01:00:16
24Sebastian NijssenMiddelburgM01:02:00
25Ellie SpaansGoesV01:02:59
26John GuequierreMiddelburgM01:04:21
27Arthur StijnsOudelandeM01:04:21
28Jolanda KolijnMiddelburgV01:07:04
29Kobus BotmanMiddelburgM01:07:23
30Domina LousWestkapelleV01:09:19
31Piet BeijerMiddelburgM01:09:19
32Jack de GrooteWilhelminadorpM01:16:05
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *