Ronde van Nisse

4.3 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Bart HeshofSteenbergenM00:14:30
2Noor DekkerSerooskerke WalcherenV00:14:54
3Yann SinkeWolphaartsdijkM00:15:01
4Erik JansenGoesM00:15:08
5Arnoud RijkHoedekenskerkeM00:15:37
6Patrick van IerselGoesM00:15:53
7Ronald GeertseSerooskerkeM00:16:27
8Leonard SimonseWaardeM00:16:29
9Gijsbert ElstgeestsHeerenhoekM00:16:54
10Monique VerschuureYersekeV00:17:34
11Marco van WesteindeArnemuidenM00:19:06
12Marit SimonseGoesV00:19:27
13Elise Mol`s-Heer AbtskerkeV00:19:29
14Natalie SinkeVlissingenV00:20:13
15Berry SimonseGoesM00:20:29
16Youri Elstgeest`s-HeerenhoekM00:20:35
17Johan VilleriusKwadendammeM00:20:35
18Johan RijkeboerMiddelburgM00:20:54
19Joyce de WildeDriewegenV00:21:01
20Esther van sluijs-koleKloetingeV00:21:43
21Marielle SimonseGoesV00:22:10
22Debby ElstgeestS HeerenhoekV00:22:19
23Ron DellebekeOost-SouburgM00:22:30
24Wim RooseGoesM00:22:47
25Janneke BoutensMiddelburgV00:24:10
26Jacquelien SmitHeinkenszandV00:24:39
27Marius LeendertseKapelleM00:24:44
28Jan RooseGoesM00:32:35
29Danique SlootwegKloetingeV00:36:56
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

8.6 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Ruben BoutensMiddelburgM00:31:41
2Sven VermeulenVlissingenM00:32:25
3Leonie TonWissenkerkeV00:33:30
4Lion BaasVlissingenM00:34:38
5Lydia KleinjanGoesV00:35:00
6Peter van LimbergenGoesM00:35:21
7Hans VerhaagenGoesM00:35:45
8Gerard van der MaleWestkapelleM00:36:11
9Frans KolijnMiddelburgM00:36:35
11Bart Verhaeghe de NaeyerWemeldingeM00:37:08
12Chris TramperKapelleM00:37:50
13Henny StratingKamperlandV00:37:56
14Esther de KoningHeinkenszandV00:37:58
15Rene GoetheerWolphaartsdijkM00:39:24
16Marijn TraasHeinkenszandM00:40:15
17Pieter KarmanLewedorpM00:41:39
18Wim de Jonge`s, Heer abtskerkeM00:42:46
19Jan De JagerWolphaartsdijkM00:42:54
20Nick van EenennaamNieuw en Sint JooslandM00:43:07
21John GuequierreMiddelburgM00:43:20
22Sebastian NijssenMiddelburgM00:44:19
23Bram Van EenennaamNieuw En Sint JooslandM00:44:20
24Ellie SpaansGoesV00:45:13
25Gerrit SpaansGoesM00:45:13
26Jakobus MeulenbergOudelandeM00:45:22
27Jolanda KolijnMiddelburgV00:46:37
28Arthur StijnsOudelandeM00:47:02
29Marina Mol-Krijger`s-Heer AbtskerkeV00:47:20
30Kobus BotmanMiddelburgM00:48:37
31Jack de GrooteWilhelminadorpM00:53:05
32Gisela Nijsse-MeertensOud-SabbingeV00:53:10
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

Jeugd 2.1 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Nikki de KoningHeinkenszandV00:10:20
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *