Ronde van Kattendijke

4.1 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Wouter VerstraateWestkapelleM00:14:21
2Jack KrijgerYersekeM00:14:28
3Yann SinkeWolphaartsdijkM00:14:38
4Arnoud RijkHeinkenszandM00:14:51
5Erik JansenGoesM00:14:56
6Leonard SimonseWaardeM00:15:44
7Mitchell MinnaardYersekeM00:15:48
8Berry SimonseGoesM00:15:49
9Patrick van IerselGoesM00:16:06
10Gijsbert ElstgeestsHeerenhoekM00:16:13
11Marit SimonseGoesV00:17:53
12Elise Mol`s-Heer AbtskerkeV00:18:36
13Patrick PrinsGoesM00:19:33
14Martin GelukKattendijkeM00:19:35
15Johan RijkeboerMiddelburgM00:19:45
16Jolanda `t JongZierikzeeV00:19:47
17Natalie SinkeVlissingenV00:19:58
18Johan VilleriusKwadendammeM00:20:06
19Laurens JobseGoesM00:20:12
20Marielle SimonseGoesV00:20:43
21Debby Elstgeests HeerenhoekV00:21:05
22Wim RooseGoesM00:22:24
23Janneke BoutensMiddelburgV00:22:56
24Simone LijtenGoesV00:28:13
25Lisa van Toledo‘s Heer AbtskerkeV00:31:39
26Deborah van Toledo‘s Heer AbtskerkeV00:31:57
27Jan RooseGoesM00:32:36
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

8.2 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Patrick de VosZierikzeeM00:26:17
2Sven VermeulenVlissingenM00:31:28
3Leonie TonWissenkerkeV00:31:35
4Peter van LimbergenGoesM00:32:27
5Ruben BoutensMiddelburgM00:32:47
6Lion BaasVlissingenM00:32:48
7Wilko de VosKattendijkeM00:33:31
8Carolien van de KreekeSerooskerke (W)V00:33:55
9Edwin van WelGoesM00:34:04
10Lydia KleinjanGoesV00:34:21
11Jaco KleinjanGoesM00:34:23
12Gerard van der MaleWestkapelleM00:34:29
13Bart Verhaeghe de NaeyerWemeldingeM00:35:18
14John van de VreedeGoesM00:35:39
15Peter Van den HeuvelZierikzeeM00:36:06
16Martijn de KoningHeinkenszandM00:36:19
16Esther de KoningHeinkenszandV00:36:25
17Henny StratingKamperlandV00:36:36
18Sjaak BrouwerVlissingenM00:36:40
19Debbie VerstelleGoesV00:36:49
20Bertram WezenbergKloetingeM00:36:58
21Rene GoetheerWolphaartsdijkM00:38:05
22Chris TramperKapelleM00:38:14
23Jan GlerumBiezelingeM00:40:53
24Sebastian  NijssenMiddelburgM00:40:59
25Corien NieuwenhuizeYersekeV00:41:52
26Wim de Jonge`s-Heer-AbtskerkeM00:42:23
27Jakobus MeulenbergOudelandeM00:42:46
28John GuequierreMiddelburgM00:43:30
29Marina Mol-Krijger`s-Heer AbtskerkeV00:46:12
30Jolanda KolijnMiddelburgV00:47:18
31Jack de GrooteWilhelminadorpM00:49:45
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

Jeugd

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Nikki de KoningHeinkenszandV00:09:40
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

Puntentoekenning klassement

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *