Ronde van Kats

3.15 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Jurgen SaurensWemeldingeM00:10:53
2Yann SinkeWolphaartsdijkM00:10:58
3Erik JansenGoesM00:11:05
4Arnoud RijkHeinkenszandM00:11:16
5Berry SimonseGoesM00:11:28
6Ronald GeertseSerooskerkeM00:11:46
7Mitchell MinnaardYersekeM00:11:48
8Patrick van IerselGoesM00:11:51
9Tim KramerS Heer HendrikskinderenM00:11:53
10Johan SpruitKapelleM00:12:39
11Marco van WesteindeArnemuidenM00:13:03
12Elise Mol`s-Heer AbtskerkeV00:13:22
13Marit SimonseGoesV00:13:28
14Laurens JobseGoesM00:14:24
15Nikki de KoningHeinkenszandV00:14:44
16Esther de KoningHeinkenszandV00:14:51
17Johan VilleriusKwadendammeM00:14:54
18Jacco TimmermanGoesM00:15:01
19Natalie SinkeVlissingenV00:15:03
20Johan RijkeboerMiddelburgM00:15:03
21Marielle SimonseGoesV00:15:38
22Ron DellebekeOost-SouburgM00:15:40
23Debby ElstgeestS HeerenhoekV00:15:49
24Hans MinnaardYersekeM00:16:37
25Janneke BoutensMiddelburgV00:17:22
26Oscar FonteineOosterlandM00:17:47
27Deborah van Toledo‘s Heer AbtskerkeV00:19:47
28Lisa van Toledo‘s Heer AbtskerkeV00:21:25
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

9.45 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Sven VermeulenVlissingenM00:36:36
2Ruben BoutensMiddelburgM00:38:06
3Leonie TonWissenkerkeV00:38:20
4Lion BaasVlissingenM00:38:24
5Peter van LimbergenGoesM00:39:11
6Edwin van WelGoesM00:40:13
7Hans VerhaagenGoesM00:40:43
8Gerard van der MaleWestkapelleM00:40:47
9Andre LousWestkapelleM00:41:59
10Martijn de KoningHeinkenszandM00:42:05
11Henny StratingKamperlandV00:42:12
12Chris TramperKapelleM00:42:15
13Corné Van DixhoornYersekeM00:42:50
14Marije BesuijenMiddelburgV00:44:23
15Rene GoetheerWolphaartsdijkM00:44:33
16Maurice SteketeeMiddelburgM00:45:21
17Gerrit SpaansGoesM00:47:14
18Pieter KarmanLewedorpM00:47:16
19Bram van EenennaamNw en St JooslandM00:49:28
20Wim de Jonge`s-Heer-AbtskerkeM00:50:08
21Sabastian NijssenMiddelburgM00:50:11
22John GuequierreMiddelburgM00:50:21
23Arthur StijnsOudelandeM00:50:25
24Stefan van den DriesGoesM00:51:08
25Jakobus MeulenbergOudelandeM00:51:10
26Ellie SpaansGoesV00:51:35
27Piet BeijerMiddelburgM00:51:35
28Marina Mol-Krijger`s-Heer AbtskerkeV00:53:33
29Jolanda KolijnMiddelburgV00:53:51
30Kobus BotmanMiddelburgM00:59:16
31Jack de GrooteWilhelminadorpM01:04:27
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *