Ritthemse boscross (24-25 januari)

9.3km

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Crum van der LindenOost-SouburgM00:36:36
2Noor DekkerSerooskerke WalcherenV00:36:41
3Laurey van den BergeSommelsdijkV00:37:12
4Arnoud RijkHoedekenskerkeM00:37:16
5Sven VermeulenVlissingenM00:37:53
6John van der WansemEtten-LeurM00:38:11
7Ruben BoutensMiddelburgM00:38:43
8Robbert MeeuwseMiddelburgM00:38:54
9Antoine KunstGoesM00:38:57
10Leonie TonWissenkerkeV00:38:58
11Berry SimonseGoesM00:40:14
12Jaco KleinjanGoesM00:40:39
13Gijsbert ElstgeestsHeerenhoekM00:40:41
14Mitchell MinnaardYersekeM00:41:18
15Jan Willem MeeuwseKwadendammeM00:42:57
16Lydia KleinjanGoesV00:43:27
17Wendy Wijnstra-SlabbekoornKapelleV00:44:36
18Henny StratingKamperlandV00:44:40
19Henk LeeftinkOost-SouburgM00:45:00
20Jaap van der VeenTerneuzenM00:45:19
21Debbie VerstelleGoesV00:45:21
22Jesper MinnaardYersekeM00:45:35
23Rijndert van der KolkMiddelburgM00:45:36
24Corné Van DixhoornYersekeM00:46:24
25Kees van der HeijdenVlissingenM00:46:27
26Walther MurreZaamslagM00:46:33
27Bennie de LooffVlissingenM00:46:35
28Rene GoetheerWolphaartsdijkM00:46:41
29Joannathan DuinkerkeKapelleM00:47:14
30Maroeska ArsGoesV00:47:21
31Machteld VerdaasdonkHuijbergenV00:48:52
32Krista De KamGoesV00:49:23
33Corien NieuwenhuizeYersekeV00:50:32
34Bram van EenennaamNw en St JooslandM00:50:34
35Edith van DijkeGoesV00:50:46
36Ron DellebekeOost-souburgM00:51:10
37Nathalie SinkeVlissingenV00:51:19
38André van den HoovenOost-SouburgM00:52:58
39Jakobus MeulenbergOudelandeM00:53:48
40Arthur StijnsOudelandeM00:54:16
41Marike DuivenvoordenWilhelminadorpV00:55:38
42Marielle SimonseGoesV00:55:38
43Annemarie VerschuureKruiningenV00:55:46
44Debby Elstgeests HeerenhoekV00:55:46
45Marina Mol-Krijger`s-Heer AbtskerkeV00:56:30
46Roos LeerMiddelburgV00:56:30
47Janneke BoutensMiddelburgV00:59:56
48Jolanda KolijnMiddelburgV01:01:11
49Helma MeeuwseKwadendammeV01:11:06
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

3.1 km

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Elise Mol`s-Heer AbtskerkeV00:13:44
2Marit SimonseGoesV00:14:27
3Ruben KoertKamperlandM00:15:27
4Owen de PagterArnemuidenM00:18:49
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

Puntentoekenning circuit (alleen deelnemers klassement)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *