Poelboscross (28-29 nov)

6800 meter

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Wouter VerstraateWestkapelleM00:22:59
2Martijn de KokHeinkenszandM00:23:26
3Franklin van AnrooijKapelleM00:23:55
4Noor DekkerSerooskerke WalcherenV00:24:54
5Yann SinkeWolphaartsdijkM00:25:03
6Sven VermeulenVlissingenM00:26:25
7Vincent MulderKoudekerkeM00:26:51
8Antoine KunstGoesM00:27:05
9Jaco KleinjanGoesM00:27:26
10Leonie TonWissenkerkeV00:27:35
11Joannathan DuinkerkenKapelleM00:27:49
12Ruben BoutensMiddelburgM00:27:58
13Patrick Van IerselGoesM00:28:01
14Edwin van AlphenVlissingenM00:28:02
15Marius BoonmanHeinkenszandM00:28:39
16Frank HoogstrateYersekeM00:28:44
17Jan Willem MeeuwseKwadendammeM00:28:58
18Leonard SimonseWaardeM00:28:58
19Bart van NoordenYersekeM00:29:15
20Harry NieuwenhuizeYersekeM00:29:18
21Lydia KleinjanGoesV00:29:30
22Arnoud RijkHoedekenskerkeM00:29:32
23Mitchell MinnaardYersekeM00:29:36
24Johan SpruitKapelleM00:29:42
25Marijn TraasGoesM00:29:55
26Wendy Wijnstra-SlabbekoornKapelleV00:30:15
27Jasmijn van DierenKapelleV00:30:39
28Debbie VerstelleGoesV00:30:41
29Corné Van DixhoornYersekeM00:31:35
30Rick de SmitGoesM00:31:47
31Rene GoetheerWolphaartsdijkM00:31:56
32Martijn LavooijGoesM00:32:02
33Henny StratingKamperlandV00:32:17
34Pepijn de JongeKapelleM00:33:20
35Wim de Jonge‘s-Heer AbtskerkeM00:33:23
36Jakobus MeulenbergOudelandeM00:33:46
37Rien de WildeWilhelminadorpM00:33:55
38Corien NieuwenhuizeYersekeV00:33:59
39Natalie SinkeVlissingenV00:34:08
40Ron DellebekeOost-SouburgM00:34:35
41Marit SimonseGoesV00:35:03
42Corne SchetsKapelleM00:35:17
43Saskia GooleKapelleV00:35:17
44Acronius KramerGoesM00:35:23
45Jos van Stee‘s-GravenpolderM00:36:04
46Erik van BovenKapelleM00:36:29
47Ella de Kok`s-GravenpolderV00:37:10
48Sjoerd OostdijkKruiningenM00:37:19
49Arthur StijnsOudelandeM00:37:57
50Marina Mol-Krijger`s-Heer AbtskerkeV00:38:30
51Janneke BoutensMiddelburgV00:39:49
52Marielle SimonseGoesV00:39:52
53Marius LeendertseKapelleM00:40:36
54Gisela Nijsse-MeertensOud-SabbingeV00:41:02
55Bea SplinterKattendijkeV00:46:02
56Deborah van Toledo‘s Heer AbtskerkeV00:48:29
57Jan RooseGoesM00:57:04
Uitslag onder voorbehoud, opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

1700 meter

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Elise Mol`s-Heer AbtskerkeV00:09:45
2Ruben KoertKamperlandM00:10:28
3Jens BeunsGoesM00:10:28
4Justus van der PlasGoesM00:11:20
5Nikki de KoningHeinkenszandV00:11:44
6Florian BermanKloetingeM00:12:48
7Nienke van Veen`s-Heer ArendskerkeV00:13:26
Uitslag onder voorbehoud, opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *