Oranjemuidenloop

8.9 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Marinus StrooMiddelburgM00:32:02
2Adriaan WattelMiddelburgM00:32:21
3Ruben BoutensMiddelburgM00:32:32
4Leonie TonWissenkerkeV00:34:19
5Lion BaasVlissingenM00:35:45
6linda versluisGapingeV00:38:28
7Mirona Van de vrieMiddelburgV00:39:04
8Suzanne van ElsackerMiddelburgV00:39:14
9Ilona HartenOost-SouburgV00:41:47
10Rene GoetheerWolphaartsdijkM00:41:50
11Elizabeth SchroeversArnemuidenV00:41:52
12Reinier Van leerdamArnemuidenM00:42:09
13Mirjam KloetArnemuidenV00:43:47
14Leon KloetArnemuidenM00:43:49
15Jan Ary BaaijensKapelleM00:44:15
16Ary JanseMiddelburgM00:44:17
17Nick Van eenennaamNieuw En Sint JooslandM00:44:17
18Ben AltenaVrouwenpolderM00:45:35
19Bram Van eenennaamNieuw En Sint JooslandM00:46:16
20Arthur StijnsOudelandeM00:51:17
21Leanne De vosArnemuidenV00:52:37
22Harry AndersArnemuidenM00:52:41
23Remke van BelzenArnemuidenV00:52:45
24Inge DierickxVlissingenM00:53:20
25José DierickxVlissingenM00:53:20
26Jorina OreelArnemuidenV00:55:14
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

5.8 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Ruben BoutensMiddelburgM00:20:40
2Gijsbert ElstgeestsHeerenhoekM00:23:05
3Lydia KleinjanGoesV00:23:14
4Jaco KleinjanGoesM00:23:16
5Frans KolijnMiddelburgM00:23:27
6Wouter VerstraateWestkapelleM00:24:11
7Elizabeth SchroeversArnemuidenV00:26:02
8Vincent van de KetterijArnemuidenM00:26:49
9Mirjam KloetArnemuidenV00:27:19
10Sjoerd OostdijkKruiningenM00:27:48
11Mariska De Kroo & GinNieuw en Sint JooslandV00:29:16
12Leanne De vosArnemuidenV00:29:28
13Mireille HuiszoonArnemuidenV00:29:37
14Jose van BelzenArnemuidenV00:30:21
15Ron DellebekeOost-SouburgM00:30:25
16Buis DijkeArnemuidenM00:30:45
17Xander SchroeversArnemuidenM00:31:32
18Jacco van BelzenArnemuidenM00:31:33
19Willemijn van BelzenArnemuidenV00:31:33
20Wilco van BelzenArnemuidenM00:31:51
21Niek Van BelzenArnemuidenM00:32:24
22Janneke BoutensMiddelburgV00:32:25
23Bennie MeulmeesterArnemuidenM00:34:02
24Jorina OreelArnemuidenV00:34:55
25Maarten JanseArnemuidenM00:34:56
26Danielle MarijsArnemuidenV00:36:25
27Thamar van BelzenArnemuidenV00:37:54
28Ciska ZorgArnemuidenV00:38:48
29Wendy Van IwaardenArnemuidenV00:40:35
30Jose van BelzenArnemuidenV00:42:25
31Maaike HoornickArnemuidenV00:42:25
32Nathalie SchroeversArnemuidenV00:42:25
33Lies JanseArnemuidenV00:50:12
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

3.3 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Indy De VisserArnemuidenV00:15:01
2Nikki de KoningHeinkenszandV00:15:26
3Aloys KolijnMiddelburgM00:17:30
4Marianne HoutekamerArnemuidenV00:18:42
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *