Oliebollenloop (31 dec – 1 jan)

10 kilometer

RangNaamWoonplaatsMan/VrouwTijd
1Antoine KunstGoesM00:38:17
2Arnoud RijkHoedekenskerkeM00:39:16
3Edwin van WelGoesM00:39:18
4Lion BaasVlissingenM00:39:52
5Berry SimonseGoesM00:40:13
6Johan SpruitKapelleM00:40:13
7Ruben BoutensMiddelburgM00:40:29
8Ronald GeertseSerooskerkeM00:40:31
9Jaco KleinjanGoesM00:41:30
10Joannathan DuinkerkeKapelleM00:41:42
11Bart Verhaeghe de NaeyerWemeldingeM00:42:27
12Lydia KleinjanGoesV00:43:02
13Wim BosGoesM00:43:42
14Jesper MinnaardYersekeM00:43:54
15Maarten van GoethemHulstM00:44:05
16Debbie VerstelleGoesV00:44:39
17Joop LusthofLeeuwardenM00:44:39
18Robin BarbierDen HaagM00:44:49
19Rinus PaardekooperGoesM00:45:36
20Suzanne van ElsackerMiddelburgV00:45:42
21Corné Van DixhoornYersekeM00:46:07
22Rene GoetheerWolphaartsdijkM00:46:18
23Daniel WalhoutVeereM00:46:39
24Jos den HollanderGoesM00:47:13
25Walter De BruijnMoordrechtM00:47:40
26Bart DamenAmsterdamM00:48:09
27Henny StratingKamperlandV00:48:22
28Martin GelukKattendijkeM00:50:06
29Esma GuiguiGoesV00:50:09
30Krista De KamGoesV00:50:22
31Bernadett Tieleman-BayerDen HaagV00:50:29
32Bas SchulteGoesM00:50:36
33Corien NieuwenhuizeYersekeV00:50:41
34Mike JagerHeerenveenM00:50:44
35Natalie SinkeVlissingenV00:50:55
36Dylan den HartogMiddelburgM00:51:01
37Ron DellebekeOost-SouburgM00:52:27
38Miel VerheijenEtten-LeurM00:52:27
39Jennifer Van EsRhoonV00:52:50
40Monique De JongGoutumV00:53:41
41Arthur StijnsOudelandeM00:54:20
42Anne ArsLewedorpV00:54:36
43Jakobus MeulenbergOudelandeM00:54:42
44Tom van KaauwenBeneden-LeeuwenM00:55:02
45Balazs HerpaiAmstelveenM00:55:04
46Herman van de GlindKloetingeM00:55:41
47Marina Mol-Krijger`s-Heer AbtskerkeV00:55:55
48Wim RooseGoesM00:56:44
49Jolanda KolijnMiddelburgV00:58:07
50Rien de WolffVoorburgM00:58:16
51Sigrid Epker-JenseMiddelburgV00:58:34
52Zsolt KustraAldeboarnM00:59:18
53Janneke BoutensMiddelburgV00:59:39
54Gisela Nijsse-MeertensOud-SabbingeV00:59:45
55René NijsseOud-SabbingeM00:59:45
56Agnes DobosVleutenV01:00:48
57Katinka van de GlindKloetingeV01:02:01
58Pascal Van der BeekAmstelhoekM01:02:33
59Annegretha MinkRottumV01:03:53
60Beata RaczAmsterdamV01:07:05
61Audrey SmitsBelfeldV01:07:47
62Veronika Herpai-KisAmstelveenV01:07:54
63Sjoukje WillemsenHarderwijkV01:16:35
64Nicole Van DorsselaerHulstV01:29:31
Uitslag onder voorbehoud. Opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

1 kilometer

RangNaamWoonplaatsMan/VrouwTijd
1Jack KrijgerYersekeM00:02:50
2Mitchell MinnaardYersekeM00:03:07
3Antoine KunstGoesM00:03:11
4Ruben BoutensMiddelburgM00:03:12
5Leonard SimonseWaardeM00:03:15
6Frank HoogstrateYersekeM00:03:16
7Elise Mol`s-Heer AbtskerkeV00:03:33
8Annemiek VerhageBiggekerkeV00:03:36
9Marco OlivierVlissingenM00:03:41
10Marit SimonseGoesV00:03:44
11Jan van der PlasGoesM00:03:47
12Rosette VerkaartVlissingenV00:04:32
13Jill BoudewijnsHeinkenszandV00:04:54
14Janneke BoutensMiddelburgV00:05:01
15Ria van den BergeWaddinxveenV00:05:29
16Kate BoudewijnsHeinkenszandV00:05:49
17Ramona BosveltWaddinxveenV00:05:53
18Peter HerpaiAmstelveenM00:06:05
19Dora HerpaiAmstelveenV00:06:40
20Krisztina Csorane HugyeczRotterdamV00:06:42
21Leonie de GrootNisseV00:06:43
22Stephanie VerkerkAmstelhoekV00:06:53
23Mate HerpaiAmstelveenM00:06:56
24Simone LijtenGoesV00:07:00
25Gabor FazekasDreumelM00:10:00
26Jozi Noah KassabAmsterdamM00:17:05
27Alida FarenhorstMuntendamV01:02:26
Uitslag onder voorbehoud. Opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *