Meidoornloop

7.3 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Mitchell MinnaardYersekeM00:28:19
2Ronald GeertseSerooskerkeM00:28:35
3John De waardKapelleM00:28:48
4Antoine KunstGoesM00:29:07
5Peter van LimbergenGoesM00:29:25
6Yvonne MoerlandYersekeV00:30:47
7Job HoogestegerKapelleM00:31:04
8Arne den ToonderOvezandeM00:31:05
9Danmar DeesGoesM00:31:10
10Esther de KoningHeinkenszandV00:32:29
11Jan JoosseKapelleM00:32:37
12Erik JansenGoesM00:33:06
13Arjen HoogestegerBeerse (België)M00:33:42
14Nick Slabbekoorn‘s-Heer HendrikskinderenM00:34:10
15Kees van der HeijdenVlissingenM00:35:24
16Rosette VerkaartVlissingenV00:36:09
17Martin GelukKattendijkeM00:36:12
18Jan Ary BaaijensKapelleM00:36:25
19Ary JanseMiddelburgM00:36:29
20Sjoerd OostdijkKruiningenM00:36:36
21Bjorn Van BelzenKapelleM00:36:42
22Rob De jongeKapelleM00:36:57
23Johan RijkeboerMiddelburgM00:37:27
24Lorenz NieuwenhuizeYersekeM00:37:58
25Corien NieuwenhuizeYersekeV00:37:58
26Jakobus MeulenbergOudelandeM00:39:09
27Arthur StijnsOudelandeM00:39:17
28Louise de PooterMidddelburgV00:40:11
29Lydia HazeMiddelburgV00:40:12
30Debby ElstgeestS HeerenhoekV00:40:26
31Gijsbert ElstgeestsHeerenhoekM00:40:27
32Alexandra de JongeKapelleV00:41:05
33Janneke BoutensMiddelburgV00:41:28
34Marina Mol-Krijger`s-Heer AbtskerkeV00:41:30
35Marjolein MolKapelleV00:41:56
36Kobus BotmanMiddelburgM00:42:09
37Chantal de KoningColijnsplaatV00:43:27
38Jacqueline MeijersHoedekenskerkeV00:43:59
39Marius LeendertseKapelleM00:45:47
40Gisela Nijsse-MeertensOud-SabbingeV00:47:01
41Ingrid JonesTerneuzenV00:49:40
42Ineke VinkOvezandeV00:54:39
uitslag onder voorbehoud; opmeringen naar info@runyourownrace.nl

14.6 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Leonie TonWissenkerkeV00:56:19
2Jeroen JanseKapelleM00:59:23
3Hans VerhaagenGoesM01:01:07
4Lydia KleinjanGoesV01:01:33
5Jaco KleinjanGoesM01:01:33
6Marcel Uitterhoeve‘s-Heer ArendskerkeM01:02:10
7Tim KramerS Heer HendrikskinderenM01:02:55
8Emiel AlmekindersKapelleM01:03:20
9Wim BosGoesM01:04:27
10Richard UitterhoeveHoedekenskerkeM01:04:42
11Marijn TraasHoedekenskerkeM01:05:08
12Martijn de KoningHeinkenszandM01:05:16
13Lizo KoppejanGoesM01:05:23
14Hein VerminNisseM01:05:24
15Maurits De FeijterKapelleM01:07:45
16Rene GoetheerWolphaartsdijkM01:10:19
17Martijn RuissenNisseM01:14:00
18Nick Van eenennaamNieuw En Sint JooslandM01:16:32
19Esther van Sluijs-KoleKloetingeV01:18:13
20Herman van de GlindKloetingeM01:18:35
21Bram Van eenennaamNieuw En Sint JooslandM01:19:18
22Remke Van BellzenArnemuidenV01:23:02
23Fedor HamelinkGoesM01:23:19
24Jordi CastelVlissingenM01:33:28
25Peter CastelGoesM01:33:28
26Andrea KoningGoesV01:39:18
27Katinka van de GlindKloetingeV01:39:18
uitslag onder voorbehoud; opmeringen naar info@runyourownrace.nl

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *