Klassement Harrie Verkaik Ronde van Zeeland

Tussenklassement is gemaakt met gecorrigeerde tijden op basis van geslacht en leeftijd

Lang Mannen

RangNaamWoonplaats#dlnPntKDRENVRIJBATKLAKAT
1Arthur StijnsOudelande53999068908368
2Lion BaasVlissingen4351789010083
3Sven VermeulenVlissingen432983787890
4Jakobus MeulenbergOudelande53295857837457
5Ruben BoutensMiddelburg4326691009067
6Gerard van der MaleWestkapelle3300100100100
7Peter van LimbergenGoes3247908374
8Jaco KleinjanGoes32407110069
9Edwin van WelGoes3199686665
10John GuequierreMiddelburg3196676564
11Rene GoetheerWolphaartsdijk3195656763
12Corné Van DixhoornYerseke3194746060
13Martijn de KoningHeinkenszand3188636362
14Jack de GrooteWilhelminadorp3187617155
15Chris TramperKapelle3182606161
16Sebastian NijssenMiddelburg3171595656
17Andre LousWestkapelle21527478
18Peter van den HeuvelZierikzee21476483
19Wim de Jonge`s-Heer-Abtskerke21437469
20Gerrit SpaansGoes21427171
21Kobus BotmanMiddelburg21377859
22Pieter KarmanLewedorp21306466
23Jan GlerumBiezelinge21206258
24Maurice SteketeeMiddelburg21175958
25Bart Verhaeghe de NaeyerWemeldinge16666
26Arthur van AartsenMiddelburg16262
27Bennie de LooffVlissingen00
28Frans KolijnMiddelburg00
29Sjoerd OostdijkKruiningen00
30Henk LousVlissingen00

Lang Vrouwen

RangNaamWoonplaats#dlnPntKDRENVRIJBATKLAKAT
1Leonie TonWissenkerke5500100100100100100
2Gisela Nijsse-MeertensOud-Sabbinge432783719083
3Jolanda KolijnMiddelburg430471906974
4Marina Mol-Krijger`s-Heer Abtskerke428468677871
5Henny StratingKamperland3263839090
6Lydia KleinjanGoes3251788390
7Ellie SpaansGoes21617883
8Marije BesuijenMiddelburg21527478
9Corien NieuwenhuizeYerseke21376968
10Laurey van den BergeSommelsdijk1100100
11Carolien van de KreekeSerooskerke (W)19090
12Esther de KoningHeinkenszand17474
13Esther van sluijs-koleKloetinge00
14Isabel  LousVlissingen00

Kort Mannen

RangNaamWoonplaats#dlnPntKADRENVRIJBATKLAKAT
1Mitchell MinnaardYerseke6451748369837171
2Erik JansenGoes5435837410010078
3Ronald GeertseSerooskerke (W)435390909083
4Berry SimonseGoes432971789090
5Oscar FonteineOosterland428778786863
6Johan RijkeboerMiddelburg427067666968
7Patrick van IerselGoes326969100100
8Arnoud RijkHoedekenskerke3242907874
9Gijsbert ElstgeestsHeerenhoek3234688383
10Leonard SimonseWaarde3219786774
11Johan VilleriusKwadendamme3203666869
12Wouter VerstraateWestkapelle2200100100
13Ron DellebekeOost-Souburg21306367
14Hans MinnaardYerseke21306565
15Jacco TimmermanGoes21306466
16Laurens JobseGoes21296564
17Jan RooseGoes16464
18Bart HeshofSteenbergen00

Kort Vrouwen

RangNaamWoonplaats#dlnPntKDRENVRIJBATKLAKAT
1Elise Mol`s-Heer Abtskerke5500100100100100100
2Natalie SinkeVlissingen434183909078
3Janneke BoutensMiddelburg432771908383
4Marielle SimonseGoes431078837871
5Debby Elstgeests Heerenhoek3221747869
6Deborah van Toledo‘s Heer Abtskerke3210687468
7Marit SimonseGoes21809090
8Lisa van Toledo‘s Heer Abtskerke21366967