Klassement Harrie Verkaik Ronde van Zeeland

Tussenklassement is gemaakt met gecorrigeerde tijden op basis van geslacht en leeftijd

Lang Mannen

RangNaamWoonplaats#dlnPntKADRENVRIJBATKLAKATWKPPVMMATOUWAB
1Lion BaasVlissingen1072478901008390100711008374
2Sven VermeulenVlissingen86618378789074909078
3Ruben BoutensMiddelburg96456910090676668909071
4Arthur StijnsOudelande1061290689083686867786767
5Gerard van der MaleWestkapelle6600100100100100100100
6John GuequierreMiddelburg85376765646278647166
7Jakobus MeulenbergOudelande85175857837457646460
7Gerrit SpaansGoes751771717169837478
9Wim de Jonge`s-Heer-Abtskerke64907469837410090
10Peter van LimbergenGoes6482908374838369
11Edwin van WelGoes747268666574607465
12Pieter KarmanLewedorp746764666765696868
13Kobus BotmanMiddelburg746478596463686963
14Jack de GrooteWilhelminadorp743261715558576565
15Andre LousWestkapelle53917478787883
16Chris TramperKapelle6372606161616762
17Sebastian NijssenMiddelburg6345595656575661
18Rene GoetheerWolphaartsdijk53246567636366
19Corné Van DixhoornYerseke53247460607159
20Bart Verhaeghe de NaeyerWemeldinge426166607164
21Martijn de KoningHeinkenszand424963636261
22Jaco KleinjanGoes32407110069
23Maurice SteketeeMiddelburg423459585958
24Arthur van AartsenMiddelburg3189626562
25Jan GlerumBiezelinge3186625866
26Peter van den HeuvelZierikzee21476483
27Henk LousVlissingen16969
28Frans KolijnMiddelburg16666
29Sjoerd OostdijkKruiningen15555
30Bennie de LooffVlissingen00

Lang Vrouwen

RangNaamWoonplaats#dlnPntKADRENVRIJBATKLAKATWKPPVMMATOUWAB
1Leonie TonWissenkerke9800100100100100100100100100100
2Jolanda KolijnMiddelburg1064571906974749069907878
3Gisela Nijsse-MeertensOud-Sabbinge86308371908383687874
4Ellie SpaansGoes7600788383831009083
5Marina Mol-Krijger`s-Heer Abtskerke85866867787178678374
6Henny StratingKamperland6533839090909090
7Lydia KleinjanGoes65177883901008383
8Marije BesuijenMiddelburg430174787871
9Esther de KoningHeinkenszand21487474
10Corien NieuwenhuizeYerseke21376968
11Laurey van den BergeSommelsdijk1100100
12Carolien van de KreekeSerooskerke (W)19090
13Esther van sluijs-koleKloetinge00
14Isabel  LousVlissingen00

Kort Mannen

RangNaamWoonplaats#dlnPntKADRENVRIJBATKLAKATWKPPVMMATOUWAB
1Erik JansenGoes117368374100100786983909010090
2Ronald GeertseSerooskerke (W)10697909090837810083787483
3Mitchell MinnaardYerseke9608748369837171747874
4Berry SimonseGoes757171789090839069
5Patrick van IerselGoes656969100100100100100
6Arnoud RijkHoedekenskerke756790787474908378
7Johan VilleriusKwadendamme85616668696869697874
8Johan RijkeboerMiddelburg1055167666968676871697168
9Oscar FonteineOosterland749078786863676868
10Gijsbert ElstgeestsHeerenhoek6473688383717890
11Leonard SimonseWaarde6430786774717169
12Ron DellebekeOost-Souburg53316367666867
13Wouter VerstraateWestkapelle329010010090
14Jacco TimmermanGoes426264666567
15Hans MinnaardYerseke21306565
16Jan RooseGoes21306466
17Laurens JobseGoes21296564
18Bart HeshofSteenbergen1100100

Kort Vrouwen

RangNaamWoonplaats#dlnPntKADRENVRIJBATKLAKATWKPPVMMATOUWAB
1Elise Mol`s-Heer Abtskerke1180010010010010010010010090100100100
2Natalie SinkeVlissingen86878390907890839083
3Janneke BoutensMiddelburg9661719083838378837883
4Marit SimonseGoes65509090901009090
5Marielle SimonseGoes753678837871787474
6Debby Elstgeests Heerenhoek752074786974837171
7Deborah van Toledo‘s Heer Abtskerke53576874686978
8Lisa van Toledo‘s Heer Abtskerke3207696771