Klassement crosscircuit Januari

Let op! Het klassement is opgemaakt op basis van puntentoekenning en leeftijdscorrectie

Mannen:

RangNaamWoonplaats#dlnPntScheelWestkBozRittKort
1John van der WansemEtten-Leur4300100100100100
2Timo de Geus`s-Gravendeel3270909090
3Sven VermeulenVlissingen425683839083
4Jaco KleinjanGoes423078746878
5Jan Willem MeeuwseKwadendamme3227787871
6Berry SimonseGoes52267469787174
7Arnoud RijkHoedekenskerke52248366677466
8Antoine KunstGoes52207178716969
9Robin RobartStrijensas3206696968
10Ruben BoutensMiddelburg52036867686767
11Jesper MinnaardYerseke52006668666361
12Mitchell MinnaardYerseke51966765636264
13Arthur StijnsOudelande51946563646562
14Kees van der HeijdenVlissingen51936164606465
15Joannathan DuinkerkeKapelle418964655860
16Rene GoetheerWolphaartsdijk418863626163
17Corné Van DixhoornYerseke51856262615959
18Crum van der LindenOost-Souburg21809090
19Jakobus MeulenbergOudelande51796060595758
20Robbert MeeuwseMiddelburg21377166
21Ron DellebekeOost-Souburg21216160
22Wouter VerstraateWestkapelle1100100
klassement onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

Vrouwen:

RangNaamWoonplaats#dlnPntScheelWestkBoZRitKort
1Leonie TonWissenkerke430010090100100
2Noor DekkerSerooskerke32809010090
3Laurey van den BergeSommelsdijk4273831008390
4Wendy Wijnstra-SlabbekoornKapelle424678906978
5Henny StratingKamperland3244837883
6Lydia KleinjanGoes3231837474
7Debbie VerstelleGoes422174786869
8Maroeska ArsGoes3220787171
9Corien NieuwenhuizeYerseke3211717466
10Marielle SimonseGoes3210747165
11Gisela Nijsse-MeertensOud-Sabbinge3208716968
12Marina Mol-Krijgers-Heer Abtskerke3199686467
13Roos LeerMiddelburg21326963
14Natalie SinkeVlissingen16767
15Marjan De SchipperMiddelburg00
klassement onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl