Inkelcross (12-13 dec)

6km

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Erwin HarmesMiddelburgM00:20:56
2Wouter VerstraateWestkapelleM00:21:22
3Franklin van AnrooijKapelleM00:22:03
4Martijn de KokHeinkenszandM00:22:33
5Noor DekkerSerooskerke WalcherenV00:23:17
6Sven VermeulenVlissingenM00:23:27
7Arnoud RijkHeinkenszandM00:23:52
8Laurey van den BergeSommelsdijkV00:24:08
9Robbert MeeuwseMiddelburgM00:24:14
10Antoine KunstGoesM00:24:35
11Vincent MulderKoudekerkeM00:24:36
12Jeroen JanseKapelleM00:24:39
13Peter MeeuwsenKrabbendijkeM00:24:42
14Leonie TonWissenkerkeV00:25:13
15Ruben BoutensMiddelburgM00:25:20
16Edwin van AlphenVlissingenM00:25:29
17John van der WansemEtten-LeurM00:25:33
18Joannathan DuinkerkeKapelleM00:26:05
19Jan Willem MeeuwseKwadendammeM00:26:05
20Leonard SimonseWaardeM00:26:14
21Bart Verhaeghe de NaeyerWemeldingeM00:26:18
22Frank HoogstrateYersekeM00:26:33
23Marius BoonmanHeinkenszandM00:26:44
24Mitchell MinnaardYersekeM00:26:45
25Bart van NoordenYersekeM00:27:01
26Harry NieuwenhuizeYersekeM00:27:16
27Wendy Wijnstra-SlabbekoornKapelleV00:27:26
28Maurits De FeijterKapelleM00:27:32
29Lydia KleinjanGoesV00:27:44
30Debbie VerstelleGoesV00:28:02
31Jaap van der VeenTerneuzenM00:28:30
32Jasmijn van DierenKapelleV00:28:31
33Maarten Van KaamYersekeM00:28:52
34Corne Van DixhoornYersekeM00:28:52
35Walther MurreZaamslagM00:29:16
36Maroeska ArsGoesV00:29:31
37Jesper MinnaardYersekeM00:29:49
38Rene GoetheerWolphaartsdijkM00:29:57
39Bennie De LooffVlissingenM00:30:03
40Henny StratingKamperlandV00:30:07
41Corne SchetsKapelleM00:30:41
42Pepijn de JongeKapelleM00:31:06
43Wim de Jonge‘s-Heer AbtskerkeM00:31:09
44Jakobus MeulenbergOudelandeM00:32:04
45Stefan Van den driesGoesM00:32:54
46Marit SimonseGoesV00:33:12
47Edith van DijkeGoesV00:33:17
48Krista De KamGoesV00:33:20
49Roos LeerMiddelburgV00:33:34
50Erik Van BovenKapelleM00:33:35
51Jos van Stee‘s-GravenpolderM00:33:51
52Ron DellebekeOost-SouburgM00:34:00
53Debby Elstgeest‘s-HeerenhoekV00:35:01
54Annemarie VerschuureKruiningenV00:35:02
55Marina Mol-Krijger‘s-Heer AbtskerkeV00:35:22
56Arthur StijnsOudelandeM00:36:24
57Marius LeendertseKapelleM00:36:27
58Janneke BoutensMiddelburgV00:36:30
59Ella de Kok‘s-GravenpolderV00:37:03
60Janita KoemanKrabbendijkeV00:39:58
61Gisela Nijsse-MeertensOud-SabbingeV00:41:08
62Deborah van Toledo‘s Heer AbtskerkeV00:42:26
opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

2km

RangWoonplaatsM/VTijd
1Elise Mol‘s-Heer AbtskerkeV00:08:32
2Jens BeunsGoesM00:09:13
3Ruben KoertKamperlandM00:09:27
4Nikki de KoningHeinkenszandV00:09:31
5Justus van der PlasGoesM00:09:32
6Florian BermanKloetingeM00:10:27
7Lisa VreekeKapelleV00:10:32
8Max de KokHeinkenszandM00:10:57
9Nienke van Veen‘s-Heer ArendskerkeM00:11:34
10Lena KuipersWolphaartsdijkV00:13:31
11Tessa KuipersWolphaartsdijkV00:15:52
opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

Eén antwoord op “Inkelcross (12-13 dec)”

  1. Langs het water tussen de bomen een glibberig gebeuren. Uitkijken voor de bomen, dat je er niet tegen aan liep.
    Verder oké.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *