Exacte 5 en 10 van Vrijburg

5 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Wouter VerstraateWestkapelleM00:17:22
2Erik JansenGoesM00:18:22
3Ruben BoutensMiddelburgM00:19:09
4Ronald GeertseSerooskerkeM00:19:27
5Mitchell MinnaardYersekeM00:19:28
6Gijsbert ElstgeestsHeerenhoekM00:19:34
7Berry SimonseGoesM00:19:47
8Leonard SimonseWaardeM00:20:04
9Jordi PriorVlissingenM00:21:39
10Elise Mol`s-Heer AbtskerkeV00:22:10
11Bennie de LooffVlissingenM00:22:15
12Johan VilleriusKwadendammeM00:24:00
13Jacco TimmermanGoesM00:24:09
14Johan RijkeboerMiddelburgM00:24:35
15Hans MinnaardYersekeM00:24:58
16Marielle SimonseGoesV00:25:04
17Aart van LuijkMiddelburgM00:25:07
18Debby ElstgeestS HeerenhoekV00:25:21
19Ron DellebekeOost-souburgM00:25:41
20Johan DekkerMiddelburgM00:26:53
21Janneke BoutensMiddelburgV00:27:43
22Deborah van Toledo‘s Heer AbtskerkeV00:32:16
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

10 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Leonie TonWissenkerkeV00:38:45
2Sven VermeulenVlissingenM00:38:52
3Lion BaasVlissingenM00:39:28
4Peter van LimbergenGoesM00:39:42
5René JakobsenMiddelburgM00:41:16
6Gerard van der MaleWestkapelleM00:41:38
7Edwin van WelGoesM00:41:56
8Jaco KleinjanGoesM00:42:14
9Lydia KleinjanGoesV00:42:16
10Martijn de KoningHeinkenszandM00:43:25
11Andre LousWestkapelleM00:43:57
12Corné Van DixhoornYersekeM00:45:01
13Roy LouwerseMiddelburgM00:45:18
14Rene GoetheerWolphaartsdijkM00:45:31
15Chris TramperKapelleM00:45:33
16Arthur van AartsenMiddelburgM00:45:54
17Henny StratingKamperlandV00:46:14
18Sjirk de JongVlissingenM00:47:33
19Maurice SteketeeMiddelburgM00:47:59
20Marije BesuijenMiddelburgV00:48:35
21Gerrit SpaansGoesM00:48:36
22Corien NieuwenhuizeYersekeV00:49:43
23Pieter KarmanLewedorpM00:50:36
24Sebastian NijssenMiddelburgM00:50:47
25Jan GlerumKapelleM00:51:45
26Jakobus MeulenbergOudelandeM00:52:02
27John  GuequierreMiddelburgM00:52:32
28Ellie SpaansGoesV00:53:02
29Bram van EenennaamNw en St JooslandM00:53:12
30Piet BeijerMiddelburgM00:53:33
31Stefan van den DriesGoesM00:53:50
32Jolanda KolijnMiddelburgV00:54:20
33Arthur StijnsOudelandeM00:54:28
34Marina Mol-Krijger`s-Heer AbtskerkeV00:55:11
35Gisela Nijsse-MeertensOud-SabbingeV00:55:58
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

Jeugd 1.8 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Nikki de KoningHeinkenszandV00:08:11
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *