Strandloop Ouddorp

4.1 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Erik JansenGoesM00:15:25
2Arnoud RijkHeinkenszandM00:16:11
3Ronald GeertseSerooskerkeM00:16:24
4Gijsbert ElstgeestsHeerenhoekM00:17:02
5Elise Mol`s-Heer AbtskerkeV00:19:31
6Johan RijkeboerMiddelburgM00:21:13
7Johan RijkeboerMiddelburgM00:21:13
8Debby ElstgeestsHeerenhoekV00:22:29
9Janneke BoutensMiddelburgV00:25:18

8.2 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Eric WolfertSommelsdijkM00:30:31
2Ruben BoutensMiddelburgM00:32:57
3Dirk MeijerOuddorpM00:36:12
4Lydia KleinjanGoesV00:38:12
5Pieter KarmanLewedorpM00:43:06
6John GuequierreMiddelburgM00:44:47
7Ellie SpaansGoesV00:45:05
8Gerrit SpaansGoesM00:45:10
9Jakobus MeulenbergOudelandeM00:46:02
10Arthur StijnsOudelandeM00:46:40
11Kobus BotmanMiddelburgM00:47:48
12Marina Mol-Krijger`s-Heer AbtskerkeV00:49:33
13Gisela Nijsse-MeertensOud-SabbingeV00:55:03

Krekenloop Ouwerkerk

3.4 kilometer

RangNaamWoonplaatsMan/Vrouw
1Erik JansenGoesM00:12:37
2Arnoud RijkHeinkenszandM00:13:01
3Gijsbert ElstgeestsHeerenhoekM00:13:57
4Leon BalBruinisseM00:14:06
5Ronald GeertseSerooskerkeM00:14:39
6Elise Mol`s-Heer AbtskerkeV00:14:58
7Hans SchopeckSerooskerkeM00:15:54
8Johan VilleriusKwadendammeM00:16:03
9Marit SimonseGoesV00:16:06
10Berry SimonseGoesM00:16:07
11Natalie SinkeVlissingenV00:16:19
12Douwe Van den EndeZierikzeeM00:16:25
13Marielle SimonseGoesV00:17:06
14Johan RijkeboerMiddelburgM00:17:28
15Debby ElstgeestS HeerenhoekV00:18:02
16Marina Mol-Krijger`s-Heer AbtskerkeV00:18:33
17Janneke BoutensMiddelburgV00:18:59
18Oscar FonteineOosterlandM00:19:06
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

10.2 kilometer

RangNaamWoonplaatsMan/Vrouw
1Lennen JonkerBruinisseM00:38:04
2Aart Van de VeldeSchuddebeursM00:40:05
3Annemiek Van KootenWageningenV00:40:26
4Leonie TonWissenkerkeV00:40:27
5Ruben BoutensMiddelburgM00:40:28
6Sven VermeulenVlissingenM00:42:39
7Lion BaasVlissingenM00:43:56
8Lydia KleinjanGoesV00:44:32
9Frans KolijnMiddelburgM00:52:10
10Wim de Jonge`s, Heer abtskerkeM00:53:18
11Pieter KarmanLewedorpM00:54:20
12Ellie SpaansGoesV00:54:33
13Gerrit SpaansGoesM00:54:34
14John GuequierreMiddelburgM00:54:43
15Jolanda KolijnMiddelburgV00:58:21
16Kobus BotmanMiddelburgM00:59:48
17Jakobus MeulenbergOudelandeM01:02:03
18Arthur StijnsOudelandeM01:02:24
19Jack de GrooteWilhelminadorpM01:04:30
20Gisela Nijsse-MeertensOud-SabbingeV01:07:03
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

Rond van ‘s-Heer Abtskerke

4.65 kilometer

RangNaamWoonplaatsMan/VrouwTijd
1Jurgen SaurensWemeldingeM00:16:04
2Noor DekkerSerooskerke WalcherenV00:16:33
3Erik JansenGoesM00:17:01
4Patrick van IerselGoesM00:17:26
5Arnoud RijkHoedekenskerkeM00:17:32
6Ruben BoutensMiddelburgM00:18:06
7Ronald GeertseSerooskerkeM00:18:23
8Leonard SimonseWaardeM00:18:28
9Elise Mol`s-Heer AbtskerkeV00:20:35
10Johan VilleriusKwadendammeM00:21:56
11Marit SimonseGoesV00:22:47
12Johan RijkeboerMiddelburgM00:22:54
13Ron DellebekeOost-SouburgM00:24:14
14Wim RooseGoesM00:25:34
15Janneke BoutensMiddelburgV00:25:41
16Jacquelien SmitHeinkenszandV00:25:49
17Marius LeendertseKapelleM00:27:20
18Deborah van Toledo`s Heer AbtskerkeV00:31:20
19Jan RooseGoesM00:37:04
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

9.3 kilometer

RangNaamWoonplaatsMan/VrouwTijd
1Leonie TonWissenkerkeV00:35:20
2Ruben BoutensMiddelburgM00:36:03
3Lion BaasVlissingenM00:38:38
4Edwin van WelGoesM00:38:46
5Hans VerhaagenGoesM00:38:54
6Gerard van der MaleWestkapelleM00:39:01
7John Van de VreedeGoesM00:39:24
8Peter van LimbergenGoesM00:39:36
9Bart Verhaeghe de NaeyerWemeldingeM00:40:05
10Andre LousWestkapelleM00:40:38
11Henny StratingKamperlandV00:40:42
12Bertram WezenbergKloetingeM00:41:39
13Jan Willem MeeuwseKwadendammeM00:41:59
14Chris TramperKapelleM00:42:21
15Jan de JagerWolphaartsdijkM00:44:20
16Sjaak BrouwerVlissingenM00:44:26
17Gerrit SpaansGoesM00:44:52
18Pieter KarmanLewedorpM00:45:15
19Sebastian NijssenMiddelburgM00:46:06
20Liv VermeulenVlissingenV00:46:17
21Wim de Jonge`s, Heer abtskerkeM00:47:01
22John GuequierreMiddelburgM00:48:12
23Domina LousWestkapelleV00:49:05
24Ellie SpaansGoesV00:49:05
25Bram van EenennaamNieuw en Sint JooslandM00:50:11
26Arthur StijnsOudelandeM00:50:22
27Marina Mol-Krijger`s-Heer AbtskerkeV00:50:25
28Jakobus MeulenbergOudelandeM00:50:50
29Jolanda KolijnMiddelburgV00:51:13
30Kobus BotmanMiddelburgM00:52:53
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

Omloop Mattenburgh

4.55 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Bart HeshofSteenbergenM00:15:37
2Laurey van den BergeSommelsdijkV00:16:04
3Arnoud RijkHeinkenszandM00:16:07
3Erik JansenGoesM00:16:07
5Ronald GeertseSerooskerkeM00:17:35
6Mitchell MinnaardYersekeM00:17:36
7Leonard SimonseWaardeM00:17:45
8Elise Mol`s-Heer AbtskerkeV00:20:11
9Natalie SinkeVlissingenV00:21:40
10Johan RijkeboerMiddelburgM00:22:09
11Janneke BoutensMiddelburgV00:25:09
12Oscar FonteineOosterlandM00:26:11
13Simone LijtenGoesV00:30:43
uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

9.1 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Peter MeeuwsenKrabbendijkeM00:34:05
2Ruben BoutensMiddelburgM00:35:05
3Lion BaasVlissingenM00:35:58
4Edwin van WelGoesM00:37:41
5Bart Verhaeghe de NaeyerWemeldingeM00:38:36
6Jacques de GrootBergen op ZoomM00:38:37
7Chris TramperKapelleM00:41:03
8Jos van GisbergenBergen op ZoomM00:42:55
9Gerrit SpaansGoesM00:44:59
10Kees van EgmondBergen op ZoomM00:45:23
11Pieter KarmanLewedorpM00:45:33
12Jan GlerumKapelleM00:47:07
13Ellie SpaansGoesV00:47:55
14Arthur StijnsOudelandeM00:49:00
15Jakobus MeulenbergOudelandeM00:49:19
16Marina Mol-Krijger`s-Heer AbtskerkeV00:49:27
17Jolanda KolijnMiddelburgV00:50:03
18Kobus BotmanMiddelburgM00:51:55
19Gisela Nijsse-MeertensOud-SabbingeV00:56:40
20Jack de GrooteWilhelminadorpM00:58:47
uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

Veersemeerloop

2.5 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Erik JansenGoesM00:08:18
2Noor DekkerSerooskerke WalcherenV00:08:24
3Mitchell MinnaardYersekeM00:08:51
4Patrick van IerselGoesM00:08:56
5Ronald GeertseSerooskerkeM00:08:59
6Marit SimonseGoesV00:10:06
7Elise Mol`s-Heer AbtskerkeV00:10:22
8Natalie SinkeVlissingenV00:10:57
9Johan RijkeboerMiddelburgM00:11:01
10Johan VilleriusKwadendammeM00:11:16
11Ron DellebekeOost-SouburgM00:11:35
12Jacco TimmermanGoesM00:12:02
13Marielle SimonseGoesV00:12:34
14Debby ElstgeestS HeerenhoekV00:12:36
15Janneke BoutensMiddelburgV00:12:53
16Simone LijtenGoesV00:16:15

7.5 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Sven VermeulenVlissingenM00:27:15
2Ruben BoutensMiddelburgM00:28:02
3Leonie TonWissenkerkeV00:28:24
4Peter van LimbergenGoesM00:28:58
5Lion BaasVlissingenM00:29:46
6Hans VerhaageGoesM00:29:50
6Gert-Jan VerbruggeGoesM00:29:50
8John van de VreedeGoesM00:30:18
9Gerard van der MaleWestkapelleM00:30:52
10Lydia KleinjanGoesV00:31:01
11Sjaak BrouwerVlissingenM00:30:53
12Andre LousWestkapelleM00:31:33
13Corné Van DixhoornYersekeM00:31:57
14Martijn de KoningHeinkenszandM00:31:58
15Henny StratingKamperlandV00:32:20
16Edwin van WelGoesM00:32:08
17Bertram WezenbergKloetingeM00:32:35
18Arthur van AartsenMiddelburgM00:32:41
19Esther de KoningHeinkenszandV00:32:48
20Rene GoetheerWolphaartsdijkM00:32:42
21Marije BesuijenMiddelburgV00:33:26
22Jan de JagerWolphaartsdijkM00:33:23
23Maurice SteketeeMiddelburgM00:33:30
24Marco van WesteindeArnemuidenM00:33:39
25Gerrit SpaansGoesM00:35:33
26Pieter KarmanLewedorpM00:35:52
27Sebastian NijssenMiddelburgM00:36:24
28Nick Van eenennaamNieuw en Sint JooslandM00:37:08
29Jan Ary BaaijensKapelleM00:37:17
30Ary JanseMiddelburgM00:37:20
31Sjoerd OostdijkKruiningenM00:37:28
32Wim De jonge`s, Heer abtskerkeM00:37:28
33Bram Van eenennaamNieuw en Sint JooslandM00:37:30
34Domina LousWestkapelleV00:38:43
35Ellie SpaansGoesV00:38:43
36John GuequierreMiddelburgM00:38:17
37Marina Mol-Krijger`s-Heer AbtskerkeV00:40:24
38Jolanda KolijnMiddelburgV00:40:52
39Arthur StijnsOudelandeM00:39:23
40Gisela Nijsse-MeertensOud-SabbingeV00:44:05
41Kobus BotmanMiddelburgM00:40:57
42Jack de GrooteWilhelminadorpM00:45:07
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

Jeugd 2.5 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Nikki de KoningHeinkenszandV00:11:23
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

Westkappelse Zeedijkloop

3.9 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Wouter VerstraateWestkapelleM00:13:16
2Arnoud RijkHeinkenszandM00:13:57
3Erik JansenGoesM00:14:10
4Tim Kramer`s-Heer HendrikskinderenM00:14:37
5Patrick van IerselGoesM00:14:38
6Berry SimonseGoesM00:14:45
7Ronald GeertseSerooskerkeM00:14:51
8René JakobsenMiddelburgM00:15:02
9Gijsbert ElstgeestsHeerenhoekM00:15:11
10Marcel Uitterhoeve`s-Heer-ArendskerkeM00:15:14
11Elise Mol`s-Heer AbtskerkeV00:16:33
12Bennie de LooffVlissingenM00:17:51
13Natalie SinkeVlissingenV00:18:01
14Johan VilleriusKwadendammeM00:18:08
15Jacco TimmermanGoesM00:18:48
16Johan RijkeboerMiddelburgM00:18:56
17Ron DellebekeOost-souburgM00:19:00
18Youri ElstgeestsHeerenhoekM00:19:05
19Marielle SimonseGoesV00:19:39
20Debby ElstgeestS HeerenhoekV00:19:48
21Janneke BoutensMiddelburgV00:21:12
22Lisa van Toledos Heer AbtskerkeV00:26:52
23Deborah van Toledos Heer AbtskerkeV00:26:53
24Simone LijtenGoesV00:27:15
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

11.7 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Leonie TonWissenkerkeV00:46:42
1Lion BaasVlissingenM00:46:42
3Sven VermeulenVlissingenM00:46:46
4Peter van LimbergenGoesM00:46:58
5Manfred ScheiberDomburgM00:47:54
6Ruben BoutensMiddelburgM00:47:58
7Rob van `t VeenGoesM00:48:48
8Samuel JobseAagtekerkeM00:49:29
9Gerard van der MaleWestkapelleM00:49:53
10Arthur van AartsenMiddelburgM00:51:51
11Andre LousWestkapelleM00:52:26
12Chris TramperKapelleM00:52:32
13Bart Verhaeghe de NaeyerWemeldingeM00:52:48
14Henny StratingKamperlandV00:53:23
15Maurice SteketeeMiddelburgM00:53:59
16Rene GoetheerWolphaartsdijkM00:55:41
17Marije BesuijenMiddelburgV00:55:47
18Marco van WesteindeArnemuidenM00:55:51
19Henk LousVlissingenM00:56:02
20Gerrit SpaansGoesM00:57:50
21Pieter KarmanLewedorpM00:58:12
22Isabel LousVlissingenV00:58:54
23Bram van EenennaamNw en St JooslandM01:00:16
24Sebastian NijssenMiddelburgM01:02:00
25Ellie SpaansGoesV01:02:59
26John GuequierreMiddelburgM01:04:21
27Arthur StijnsOudelandeM01:04:21
28Jolanda KolijnMiddelburgV01:07:04
29Kobus BotmanMiddelburgM01:07:23
30Domina LousWestkapelleV01:09:19
31Piet BeijerMiddelburgM01:09:19
32Jack de GrooteWilhelminadorpM01:16:05
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

Omloop de Pluimpot

3 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Erik JansenGoesM00:10:42
2Mitchell MinnaardYersekeM00:11:02
3Ronald GeertseSerooskerkeM00:11:18
4Berry SimonseGoesM00:11:25
5Leonard SimonseWaardeM00:11:34
6Gijsbert ElstgeestsHeerenhoekM00:11:37
7Justin WalpotSint PhilipslandM00:11:57
8Elise Mol`s-Heer AbtskerkeV00:12:48
9Marit SimonseGoesV00:12:56
10Johan VilleriusKwadendammeM00:14:39
11Johan RijkeboerMiddelburgM00:15:24
12Debby ElstgeestsHeerenhoekV00:15:40
13Oscar FonteineOosterlandM00:17:24
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

9 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Peter MeeuwsenKrabbendijkeM00:33:58
2Lion BaasVlissingenM00:35:35
3Sven VermeulenVlissingenM00:36:16
4Hans VerhaagenGoesM00:36:34
5Nicholas FlikweertSint-MaartensdijkM00:37:39
6Lydia KleinjanGoesV00:38:25
7Edwin van WelGoesM00:38:46
8Corné Van DixhoornYersekeM00:39:09
9Jan Pieter BevelanderSint MaartensdijkM00:41:01
10Maria CapponPoortvlietV00:45:38
11John GuequierreMiddelburgM00:47:15
12Wim De Jonge`s, Heer AbtskerkeM00:47:25
13Jolanda KolijnMiddelburgV00:51:00
14Marina Mol-Krijger`s-Heer AbtskerkeV00:51:53
15Gisela Nijsse-MeertensOud-SabbingeV00:56:02
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

Klaverveldenloop Bergen op Zoom

5 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Erik JansenGoesM00:18:08
2Arnoud RijkHeinkenszandM00:18:12
3Berry SimonseGoesM00:19:34
4Gijsbert ElstgeestsHeerenhoekM00:19:35
5Leonard SimonseWaardeM00:19:44
6Mitchell MinnaardYersekeM00:19:57
7Jorn LindenbergYersekeM00:19:59
8Elise Mol`s-Heer AbtskerkeV00:22:38
9Natalie SinkeVlissingenV00:24:33
10Johan RijkeboerMiddelburgM00:25:02
11Marielle SimonseGoesV00:25:19
12Janneke BoutensMiddelburgV00:28:24
13Marius LeendertseKapelleM00:29:20
14Dosh HofmanBergen op ZoomV00:30:56
15Oscar FonteineOosterlandM00:31:43
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

10 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Crum van der LindenOost-SouburgM00:35:07
2Laurey van den BergeSommelsdijkV00:37:42
3Ruben BoutensMiddelburgM00:38:58
4Lion BaasVlissingenM00:39:22
5Lydia KleinjanGoesV00:40:59
6Sven VermeulenVlissingenM00:43:38
7Jakobus MeulenbergOudelandeM00:53:17
8Arthur StijnsOudelandeM00:55:05
9Marina Mol-Krijger`s-Heer AbtskerkeV00:55:57
10Gisela Nijsse-MeertensOud-SabbingeV01:00:28
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

Ronde van Kats

3.15 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Jurgen SaurensWemeldingeM00:10:53
2Yann SinkeWolphaartsdijkM00:10:58
3Erik JansenGoesM00:11:05
4Arnoud RijkHeinkenszandM00:11:16
5Berry SimonseGoesM00:11:28
6Ronald GeertseSerooskerkeM00:11:46
7Mitchell MinnaardYersekeM00:11:48
8Patrick van IerselGoesM00:11:51
9Tim KramerS Heer HendrikskinderenM00:11:53
10Johan SpruitKapelleM00:12:39
11Marco van WesteindeArnemuidenM00:13:03
12Elise Mol`s-Heer AbtskerkeV00:13:22
13Marit SimonseGoesV00:13:28
14Laurens JobseGoesM00:14:24
15Nikki de KoningHeinkenszandV00:14:44
16Esther de KoningHeinkenszandV00:14:51
17Johan VilleriusKwadendammeM00:14:54
18Jacco TimmermanGoesM00:15:01
19Natalie SinkeVlissingenV00:15:03
20Johan RijkeboerMiddelburgM00:15:03
21Marielle SimonseGoesV00:15:38
22Ron DellebekeOost-SouburgM00:15:40
23Debby ElstgeestS HeerenhoekV00:15:49
24Hans MinnaardYersekeM00:16:37
25Janneke BoutensMiddelburgV00:17:22
26Oscar FonteineOosterlandM00:17:47
27Deborah van Toledo‘s Heer AbtskerkeV00:19:47
28Lisa van Toledo‘s Heer AbtskerkeV00:21:25
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

9.45 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Sven VermeulenVlissingenM00:36:36
2Ruben BoutensMiddelburgM00:38:06
3Leonie TonWissenkerkeV00:38:20
4Lion BaasVlissingenM00:38:24
5Peter van LimbergenGoesM00:39:11
6Edwin van WelGoesM00:40:13
7Hans VerhaagenGoesM00:40:43
8Gerard van der MaleWestkapelleM00:40:47
9Andre LousWestkapelleM00:41:59
10Martijn de KoningHeinkenszandM00:42:05
11Henny StratingKamperlandV00:42:12
12Chris TramperKapelleM00:42:15
13Corné Van DixhoornYersekeM00:42:50
14Marije BesuijenMiddelburgV00:44:23
15Rene GoetheerWolphaartsdijkM00:44:33
16Maurice SteketeeMiddelburgM00:45:21
17Gerrit SpaansGoesM00:47:14
18Pieter KarmanLewedorpM00:47:16
19Bram van EenennaamNw en St JooslandM00:49:28
20Wim de Jonge`s-Heer-AbtskerkeM00:50:08
21Sabastian NijssenMiddelburgM00:50:11
22John GuequierreMiddelburgM00:50:21
23Arthur StijnsOudelandeM00:50:25
24Stefan van den DriesGoesM00:51:08
25Jakobus MeulenbergOudelandeM00:51:10
26Ellie SpaansGoesV00:51:35
27Piet BeijerMiddelburgM00:51:35
28Marina Mol-Krijger`s-Heer AbtskerkeV00:53:33
29Jolanda KolijnMiddelburgV00:53:51
30Kobus BotmanMiddelburgM00:59:16
31Jack de GrooteWilhelminadorpM01:04:27
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

Ronde van Battenoord

5.6 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Erik JansenGoesM00:21:11
2Mitchell MinnaardYersekeM00:25:28
3Ronald GeertseSerooskerkeM00:27:06
4Oscar FonteineOosterlandM00:36:06
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

11.2 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Ruben BoutensMiddelburgM00:44:30
2Leonie TonWissenkerkeV00:47:33
3Jakobus MeulenbergOudelandeM01:02:09
4Arthur StijnsOudelandeM01:03:41
5Gisela Nijsse-MeertensOud-SabbingeV01:09:36
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl