Klaverveldenloop Bergen op Zoom

5 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Erik JansenGoesM00:18:08
2Arnoud RijkHeinkenszandM00:18:12
3Berry SimonseGoesM00:19:34
4Gijsbert ElstgeestsHeerenhoekM00:19:35
5Leonard SimonseWaardeM00:19:44
6Mitchell MinnaardYersekeM00:19:57
7Jorn LindenbergYersekeM00:19:59
8Elise Mol`s-Heer AbtskerkeV00:22:38
9Natalie SinkeVlissingenV00:24:33
10Johan RijkeboerMiddelburgM00:25:02
11Marielle SimonseGoesV00:25:19
12Janneke BoutensMiddelburgV00:28:24
13Marius LeendertseKapelleM00:29:20
14Dosh HofmanBergen op ZoomV00:30:56
15Oscar FonteineOosterlandM00:31:43
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

10 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Crum van der LindenOost-SouburgM00:35:07
2Laurey van den BergeSommelsdijkV00:37:42
3Ruben BoutensMiddelburgM00:38:58
4Lion BaasVlissingenM00:39:22
5Lydia KleinjanGoesV00:40:59
6Sven VermeulenVlissingenM00:43:38
7Jakobus MeulenbergOudelandeM00:53:17
8Arthur StijnsOudelandeM00:55:05
9Marina Mol-Krijger`s-Heer AbtskerkeV00:55:57
10Gisela Nijsse-MeertensOud-SabbingeV01:00:28
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

Ronde van Kats

3.15 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Jurgen SaurensWemeldingeM00:10:53
2Yann SinkeWolphaartsdijkM00:10:58
3Erik JansenGoesM00:11:05
4Arnoud RijkHeinkenszandM00:11:16
5Berry SimonseGoesM00:11:28
6Ronald GeertseSerooskerkeM00:11:46
7Mitchell MinnaardYersekeM00:11:48
8Patrick van IerselGoesM00:11:51
9Tim KramerS Heer HendrikskinderenM00:11:53
10Johan SpruitKapelleM00:12:39
11Marco van WesteindeArnemuidenM00:13:03
12Elise Mol`s-Heer AbtskerkeV00:13:22
13Marit SimonseGoesV00:13:28
14Laurens JobseGoesM00:14:24
15Nikki de KoningHeinkenszandV00:14:44
16Esther de KoningHeinkenszandV00:14:51
17Johan VilleriusKwadendammeM00:14:54
18Jacco TimmermanGoesM00:15:01
19Natalie SinkeVlissingenV00:15:03
20Johan RijkeboerMiddelburgM00:15:03
21Marielle SimonseGoesV00:15:38
22Ron DellebekeOost-SouburgM00:15:40
23Debby ElstgeestS HeerenhoekV00:15:49
24Hans MinnaardYersekeM00:16:37
25Janneke BoutensMiddelburgV00:17:22
26Oscar FonteineOosterlandM00:17:47
27Deborah van Toledo‘s Heer AbtskerkeV00:19:47
28Lisa van Toledo‘s Heer AbtskerkeV00:21:25
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

9.45 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Sven VermeulenVlissingenM00:36:36
2Ruben BoutensMiddelburgM00:38:06
3Leonie TonWissenkerkeV00:38:20
4Lion BaasVlissingenM00:38:24
5Peter van LimbergenGoesM00:39:11
6Edwin van WelGoesM00:40:13
7Hans VerhaagenGoesM00:40:43
8Gerard van der MaleWestkapelleM00:40:47
9Andre LousWestkapelleM00:41:59
10Martijn de KoningHeinkenszandM00:42:05
11Henny StratingKamperlandV00:42:12
12Chris TramperKapelleM00:42:15
13Corné Van DixhoornYersekeM00:42:50
14Marije BesuijenMiddelburgV00:44:23
15Rene GoetheerWolphaartsdijkM00:44:33
16Maurice SteketeeMiddelburgM00:45:21
17Gerrit SpaansGoesM00:47:14
18Pieter KarmanLewedorpM00:47:16
19Bram van EenennaamNw en St JooslandM00:49:28
20Wim de Jonge`s-Heer-AbtskerkeM00:50:08
21Sabastian NijssenMiddelburgM00:50:11
22John GuequierreMiddelburgM00:50:21
23Arthur StijnsOudelandeM00:50:25
24Stefan van den DriesGoesM00:51:08
25Jakobus MeulenbergOudelandeM00:51:10
26Ellie SpaansGoesV00:51:35
27Piet BeijerMiddelburgM00:51:35
28Marina Mol-Krijger`s-Heer AbtskerkeV00:53:33
29Jolanda KolijnMiddelburgV00:53:51
30Kobus BotmanMiddelburgM00:59:16
31Jack de GrooteWilhelminadorpM01:04:27
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

Ronde van Battenoord

5.6 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Erik JansenGoesM00:21:11
2Mitchell MinnaardYersekeM00:25:28
3Ronald GeertseSerooskerkeM00:27:06
4Oscar FonteineOosterlandM00:36:06
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

11.2 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Ruben BoutensMiddelburgM00:44:30
2Leonie TonWissenkerkeV00:47:33
3Jakobus MeulenbergOudelandeM01:02:09
4Arthur StijnsOudelandeM01:03:41
5Gisela Nijsse-MeertensOud-SabbingeV01:09:36
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

Exacte 5 en 10 van Vrijburg

5 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Wouter VerstraateWestkapelleM00:17:22
2Erik JansenGoesM00:18:22
3Ruben BoutensMiddelburgM00:19:09
4Ronald GeertseSerooskerkeM00:19:27
5Mitchell MinnaardYersekeM00:19:28
6Gijsbert ElstgeestsHeerenhoekM00:19:34
7Berry SimonseGoesM00:19:47
8Leonard SimonseWaardeM00:20:04
9Jordi PriorVlissingenM00:21:39
10Elise Mol`s-Heer AbtskerkeV00:22:10
11Bennie de LooffVlissingenM00:22:15
12Johan VilleriusKwadendammeM00:24:00
13Jacco TimmermanGoesM00:24:09
14Johan RijkeboerMiddelburgM00:24:35
15Hans MinnaardYersekeM00:24:58
16Marielle SimonseGoesV00:25:04
17Aart van LuijkMiddelburgM00:25:07
18Debby ElstgeestS HeerenhoekV00:25:21
19Ron DellebekeOost-souburgM00:25:41
20Johan DekkerMiddelburgM00:26:53
21Janneke BoutensMiddelburgV00:27:43
22Deborah van Toledo‘s Heer AbtskerkeV00:32:16
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

10 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Leonie TonWissenkerkeV00:38:45
2Sven VermeulenVlissingenM00:38:52
3Lion BaasVlissingenM00:39:28
4Peter van LimbergenGoesM00:39:42
5René JakobsenMiddelburgM00:41:16
6Gerard van der MaleWestkapelleM00:41:38
7Edwin van WelGoesM00:41:56
8Jaco KleinjanGoesM00:42:14
9Lydia KleinjanGoesV00:42:16
10Martijn de KoningHeinkenszandM00:43:25
11Andre LousWestkapelleM00:43:57
12Corné Van DixhoornYersekeM00:45:01
13Roy LouwerseMiddelburgM00:45:18
14Rene GoetheerWolphaartsdijkM00:45:31
15Chris TramperKapelleM00:45:33
16Arthur van AartsenMiddelburgM00:45:54
17Henny StratingKamperlandV00:46:14
18Sjirk de JongVlissingenM00:47:33
19Maurice SteketeeMiddelburgM00:47:59
20Marije BesuijenMiddelburgV00:48:35
21Gerrit SpaansGoesM00:48:36
22Corien NieuwenhuizeYersekeV00:49:43
23Pieter KarmanLewedorpM00:50:36
24Sebastian NijssenMiddelburgM00:50:47
25Jan GlerumKapelleM00:51:45
26Jakobus MeulenbergOudelandeM00:52:02
27John  GuequierreMiddelburgM00:52:32
28Ellie SpaansGoesV00:53:02
29Bram van EenennaamNw en St JooslandM00:53:12
30Piet BeijerMiddelburgM00:53:33
31Stefan van den DriesGoesM00:53:50
32Jolanda KolijnMiddelburgV00:54:20
33Arthur StijnsOudelandeM00:54:28
34Marina Mol-Krijger`s-Heer AbtskerkeV00:55:11
35Gisela Nijsse-MeertensOud-SabbingeV00:55:58
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

Jeugd 1.8 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Nikki de KoningHeinkenszandV00:08:11
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

Strandloop Renesse

3.1 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Mitchell MinnaardYersekeM00:11:57
2Ronald GeertseSerooskerkeM00:12:01
3Patrick van IerselGoesM00:13:13
4Elise Mol`s-Heer AbtskerkeV00:14:06
5Ruben KoertKamperlandM00:15:04
6Natalie SinkeVlissingenV00:16:05
7Oscar FonteineOosterlandM00:18:44
uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

9.3 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Leonie TonWissenkerkeV00:37:40
2Krispijn de JongeZierikzeeM00:38:06
3Jaco KleinjanGoesM00:39:04
4Peter Van den HeuvelZierikzeeM00:42:44
5Corné Van DixhoornYersekeM00:44:11
6Arthur StijnsOudelandeM00:54:40
7Kobus BotmanMiddelburgM00:56:34
8Jolanda KolijnMiddelburgV00:56:59
9Gisela Nijsse-MeertensOud-SabbingeV01:00:21
10Jack de GrooteWilhelminadorpM01:01:23
uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

Puntentoekenning Klassement

Ronde van Kattendijke

4.1 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Wouter VerstraateWestkapelleM00:14:21
2Jack KrijgerYersekeM00:14:28
3Yann SinkeWolphaartsdijkM00:14:38
4Arnoud RijkHeinkenszandM00:14:51
5Erik JansenGoesM00:14:56
6Leonard SimonseWaardeM00:15:44
7Mitchell MinnaardYersekeM00:15:48
8Berry SimonseGoesM00:15:49
9Patrick van IerselGoesM00:16:06
10Gijsbert ElstgeestsHeerenhoekM00:16:13
11Marit SimonseGoesV00:17:53
12Elise Mol`s-Heer AbtskerkeV00:18:36
13Patrick PrinsGoesM00:19:33
14Martin GelukKattendijkeM00:19:35
15Johan RijkeboerMiddelburgM00:19:45
16Jolanda `t JongZierikzeeV00:19:47
17Natalie SinkeVlissingenV00:19:58
18Johan VilleriusKwadendammeM00:20:06
19Laurens JobseGoesM00:20:12
20Marielle SimonseGoesV00:20:43
21Debby Elstgeests HeerenhoekV00:21:05
22Wim RooseGoesM00:22:24
23Janneke BoutensMiddelburgV00:22:56
24Simone LijtenGoesV00:28:13
25Lisa van Toledo‘s Heer AbtskerkeV00:31:39
26Deborah van Toledo‘s Heer AbtskerkeV00:31:57
27Jan RooseGoesM00:32:36
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

8.2 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Patrick de VosZierikzeeM00:26:17
2Sven VermeulenVlissingenM00:31:28
3Leonie TonWissenkerkeV00:31:35
4Peter van LimbergenGoesM00:32:27
5Ruben BoutensMiddelburgM00:32:47
6Lion BaasVlissingenM00:32:48
7Wilko de VosKattendijkeM00:33:31
8Carolien van de KreekeSerooskerke (W)V00:33:55
9Edwin van WelGoesM00:34:04
10Lydia KleinjanGoesV00:34:21
11Jaco KleinjanGoesM00:34:23
12Gerard van der MaleWestkapelleM00:34:29
13Bart Verhaeghe de NaeyerWemeldingeM00:35:18
14John van de VreedeGoesM00:35:39
15Peter Van den HeuvelZierikzeeM00:36:06
16Martijn de KoningHeinkenszandM00:36:19
16Esther de KoningHeinkenszandV00:36:25
17Henny StratingKamperlandV00:36:36
18Sjaak BrouwerVlissingenM00:36:40
19Debbie VerstelleGoesV00:36:49
20Bertram WezenbergKloetingeM00:36:58
21Rene GoetheerWolphaartsdijkM00:38:05
22Chris TramperKapelleM00:38:14
23Jan GlerumBiezelingeM00:40:53
24Sebastian  NijssenMiddelburgM00:40:59
25Corien NieuwenhuizeYersekeV00:41:52
26Wim de Jonge`s-Heer-AbtskerkeM00:42:23
27Jakobus MeulenbergOudelandeM00:42:46
28John GuequierreMiddelburgM00:43:30
29Marina Mol-Krijger`s-Heer AbtskerkeV00:46:12
30Jolanda KolijnMiddelburgV00:47:18
31Jack de GrooteWilhelminadorpM00:49:45
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

Jeugd

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Nikki de KoningHeinkenszandV00:09:40
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

Puntentoekenning klassement

Paardekreekcross (30-31 januari)

8.8km

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Timo de Geus`s-GravendeelM00:34:00
2Sven VermeulenVlissingenM00:37:35
3Leonie TonWissenkerkeV00:37:44
4Ruben BoutensMiddelburgM00:37:49
5Mark Van der Kooij`S-Heer AbtskerkeM00:38:11
6Laurey van den BergeSommelsdijkV00:38:26
7John van der WansemEtten-LeurM00:38:38
8Antoine KunstGoesM00:38:56
9Arnoud RijkHeinkenszandM00:39:08
10Jaco KleinjanGoesM00:39:14
11Berry SimonseGoesM00:39:23
12Gijsbert ElstgeestsHeerenhoekM00:39:25
13Robin RobartStrijensasM00:40:26
14Mitchell MinnaardYersekeM00:40:49
15Jan Willem MeeuwseKwadendammeM00:42:45
16Wendy Wijnstra-SlabbekoornKapelleV00:42:46
17Joannathan DuinkerkeKapelleM00:42:46
18Lydia KleinjanGoesV00:42:54
19Corné Van DixhoornYersekeM00:43:49
20Henny StratingKamperlandV00:44:28
21Debbie VerstelleGoesV00:45:38
22Jesper MinnaardYersekeM00:45:50
23Kees van der HeijdenVlissingenM00:46:31
24Rene GoetheerWolphaartsdijkM00:46:34
25Machteld VerdaasdonkHuijbergenV00:47:10
26Maroeska ArsGoesV00:47:18
27Annemarie VerschuureKruiningenV00:49:12
28Jakobus MeulenbergOudelandeM00:52:29
29Erwin van der MaasKortgeneM00:52:58
30Marina Mol-Krijger`s-Heer AbtskerkeV00:55:51
31Arthur StijnsOudelandeM00:56:29
32Jolanda KolijnMiddelburgV00:56:44
33Janneke BoutensMiddelburgV00:58:35
34Gisela Nijsse-MeertensOud-SabbingeV00:59:26
uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

2.2km

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Elise Mol`s-Heer AbtskerkeV00:10:12
2Ruben KoertKamperlandM00:11:35
uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

Puntentoekenning circuit (alleen deelnemers klassement)

Ritthemse boscross (24-25 januari)

9.3km

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Crum van der LindenOost-SouburgM00:36:36
2Noor DekkerSerooskerke WalcherenV00:36:41
3Laurey van den BergeSommelsdijkV00:37:12
4Arnoud RijkHoedekenskerkeM00:37:16
5Sven VermeulenVlissingenM00:37:53
6John van der WansemEtten-LeurM00:38:11
7Ruben BoutensMiddelburgM00:38:43
8Robbert MeeuwseMiddelburgM00:38:54
9Antoine KunstGoesM00:38:57
10Leonie TonWissenkerkeV00:38:58
11Berry SimonseGoesM00:40:14
12Jaco KleinjanGoesM00:40:39
13Gijsbert ElstgeestsHeerenhoekM00:40:41
14Mitchell MinnaardYersekeM00:41:18
15Jan Willem MeeuwseKwadendammeM00:42:57
16Lydia KleinjanGoesV00:43:27
17Wendy Wijnstra-SlabbekoornKapelleV00:44:36
18Henny StratingKamperlandV00:44:40
19Henk LeeftinkOost-SouburgM00:45:00
20Jaap van der VeenTerneuzenM00:45:19
21Debbie VerstelleGoesV00:45:21
22Jesper MinnaardYersekeM00:45:35
23Rijndert van der KolkMiddelburgM00:45:36
24Corné Van DixhoornYersekeM00:46:24
25Kees van der HeijdenVlissingenM00:46:27
26Walther MurreZaamslagM00:46:33
27Bennie de LooffVlissingenM00:46:35
28Rene GoetheerWolphaartsdijkM00:46:41
29Joannathan DuinkerkeKapelleM00:47:14
30Maroeska ArsGoesV00:47:21
31Machteld VerdaasdonkHuijbergenV00:48:52
32Krista De KamGoesV00:49:23
33Corien NieuwenhuizeYersekeV00:50:32
34Bram van EenennaamNw en St JooslandM00:50:34
35Edith van DijkeGoesV00:50:46
36Ron DellebekeOost-souburgM00:51:10
37Nathalie SinkeVlissingenV00:51:19
38André van den HoovenOost-SouburgM00:52:58
39Jakobus MeulenbergOudelandeM00:53:48
40Arthur StijnsOudelandeM00:54:16
41Marike DuivenvoordenWilhelminadorpV00:55:38
42Marielle SimonseGoesV00:55:38
43Annemarie VerschuureKruiningenV00:55:46
44Debby Elstgeests HeerenhoekV00:55:46
45Marina Mol-Krijger`s-Heer AbtskerkeV00:56:30
46Roos LeerMiddelburgV00:56:30
47Janneke BoutensMiddelburgV00:59:56
48Jolanda KolijnMiddelburgV01:01:11
49Helma MeeuwseKwadendammeV01:11:06
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

3.1 km

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Elise Mol`s-Heer AbtskerkeV00:13:44
2Marit SimonseGoesV00:14:27
3Ruben KoertKamperlandM00:15:27
4Owen de PagterArnemuidenM00:18:49
Uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

Puntentoekenning circuit (alleen deelnemers klassement)

Woensdrechtse heidecross (16-17 januari)

8 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Timo de Geus`s-GravendeelM00:27:39
2Sven VermeulenVlissingenM00:31:15
3Laurey van den BergeSommelsdijkV00:31:25
4Ruben BoutensMiddelburgM00:31:40
5John van der WansemEtten-LeurM00:31:45
6Antoine KunstGoesM00:32:07
7Jacob WijnstraKapelleM00:32:12
8Arnoud RijkHoedekenskerkeM00:32:16
9Hans QuistBergen op ZoomM00:32:28
10Gijsbert ElstgeestsHeerenhoekM00:33:00
11Berry SimonseGoesM00:33:11
12Jaco KleinjanGoesM00:33:15
13Joannathan DuinkerkeKapelleM00:33:33
14Robin RobartStrijensasM00:33:47
15Mitchell MinnaardYersekeM00:33:48
16Wendy Wijnstra-SlabbekoornKapelleV00:36:28
17Jesper MinnaardYersekeM00:36:50
18Lydia KleinjanGoesV00:37:00
19Corné Van DixhoornYersekeM00:37:06
20Jaap van der VeenTerneuzenM00:37:15
21Jan Pieter BevelanderSint MaartensdijkM00:37:35
22Jan NoomScherpenisseM00:37:42
23Jacques de GrootBergen op ZoomM00:37:44
24Walther MurreZaamslagM00:38:05
25Rene GoetheerWolphaartsdijkM00:38:16
26John van WanrooijBergen op ZoomM00:38:30
27Debbie VerstelleGoesV00:38:41
28Machteld VerdaasdonkHuijbergenV00:39:43
29Jos van GisbergenBergen op ZoomM00:39:48
30Janne van GisbergenPapendrechtV00:39:51
31Corien NieuwenhuizeYersekeV00:42:37
32Jakobus MeulenbergOudelandeM00:43:00
33Kees van der HeijdenVlissingenM00:43:27
34Mike GoossensHalsterenM00:43:49
35Teun Uijt de HaagHalsterenM00:43:55
36Jeroen BuckersBergen Op ZoomM00:43:57
37Eric Van VeenBergen op ZoomM00:44:21
38Arthur StijnsOudelandeM00:45:37
39Annemarie VerschuureKruiningenV00:47:03
40Debby Elstgeests heerenhoekV00:47:04
41Marielle SimonseGoesV00:47:08
42Colin TouwWouwM00:47:22
43Dennis BeldeHoogerheideM00:47:26
44Janneke BoutensMiddelburgV00:49:00
45Gisela Nijsse-MeertensOud-SabbingeV00:52:32
uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

2 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Marit SimonseGoesV00:08:38
2Elise Mol`s-Heer AbtskerkeV00:09:07
uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

Puntentoekenning Circuit (alleen deelnemers klassement)

Westkapelle cross (16-17 januari)

4.2km

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Wouter VerstraateWestkapelleM00:14:39
2Crum LindenOost-SouburgM00:15:43
3Robbert MeeuwseMiddelburgM00:15:54
4Noor DekkerSerooskerke WalcherenV00:15:55
5Antoine KunstGoesM00:16:17
6Sven VermeulenVlissingenM00:16:20
7Ruben BoutensMiddelburgM00:16:28
8Arnoud RijkHoedekenskerkeM00:16:43
9Mitchell MinnaardYersekeM00:17:05
10Berry SimonseGoesM00:17:13
11Leonie TonWissenkerkeV00:17:27
12Jesper MinnaardYersekeM00:18:13
13Jan Willem MeeuwseKwadendammeM00:18:25
14Corné Van DixhoornYersekeM00:18:36
15Henny StratingKamperlandV00:19:23
16Debbie VerstelleGoesV00:20:15
17Kees van der HeijdenVlissingenM00:20:18
18Stein RietbergOost-SouburgM00:20:40
19Maroeska ArsGoesV00:21:06
20Jakobus MeulenbergOudelandeM00:21:39
21Wibo VerstraateWestkapelleM00:21:55
22Ron DellebekeOost-souburgM00:23:00
23Roos LeerMiddelburgV00:23:15
24Arthur StijnsOudelandeM00:23:52
25Marina Mol-Krijger`s-Heer AbtskerkeV00:24:44
26Janneke BoutensMiddelburgV00:25:27
27Gisela Nijsse-MeertensOud-SabbingeV00:25:51
uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

1.4 kilometer

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Elise Mol`s-Heer AbtskerkeV00:06:13
2Owen de PagterArnemuidenM00:07:47
uitslag onder voorbehoud; opmerkingen naar info@runyourownrace.nl

Puntentoekenning Circuit (alleen deelnemers klassement)