10 kilometer (23-26 oktober)

RangNaamWoonplaatsM/VTijd
1Ricardo Sint NicolaasOude-TongeM00:33:12
2Thomas WulffraatTerneuzenM00:35:42
3Koen SchippersGapingeM00:37:14
4Bart HeshofSteenbergen NbM00:37:43
5Antoine KunstGoesM00:38:20
6Lion BaasVlissingenM00:38:34
7Adriaan WattelMiddelburgM00:38:48
8Ruben BoutensMiddelburgM00:39:33
9Martijn KoxAxelM00:39:36
10Sven VermeulenVlissingenM00:39:53
11Patrick van IerselGoesM00:40:09
12Lydia KleinjanGoesV00:40:17
13Jaco KleinjanGoesM00:40:17
14Emardo de RijckHulstM00:40:38
15Ronald GeertseSerooskerkeM00:40:38
16Edwin van WelGoesM00:41:17
17Teun van den AckerMierloM00:41:32
18Jaco RipScherpenisseM00:41:48
19Esther de KoningHeinkenszandV00:43:43
20Martijn de KoningHeinkenszandM00:43:45
21Judith GoetheerKloetingeV00:43:57
22Hans TramperGoesM00:44:17
23Bas DaalmansGoesM00:45:00
24Debbie VerstelleGoesV00:45:04
25Suzanne van ElsackerMiddelburgV00:45:36
26Laura WulffraatTerneuzenV00:46:30
27Co de FeijterZierikzeeM00:46:38
28Rene GoetheerwolphaartsdijkM00:47:19
29Mike GoossensHalsterenM00:47:29
30Miel VerheijenEtten-LeurM00:47:38
31Rick de SmitGoesM00:48:19
32Marijn TraasGoesM00:48:38
33Patrick BroekhuisMiddelburgM00:48:51
34Jan van der PlasGoesM00:49:37
35Jakobus MeulenbergOudelandeM00:49:40
36Edith van DijkeGoesV00:50:18
37Rita VerhageMiddelharnisV00:51:18
38Rene van BelzenBergen op ZoomM00:51:54
39Jan GlerumBiezelingeM00:52:16
40Dylan den HartogMiddelburgM00:52:22
41Esther van Sluijs-koleKloetingeV00:53:25
42Anniek de RijckSint jansteenV00:53:35
43Marina Mol-Krijger`s-Heer AbtskerkeV00:54:05
44Johan RijkeboerMiddelburgM00:54:12
45Arthur StijnsOudelandeM00:54:22
46Walter TimmerZierikzeeM00:54:35
47Stefan Van den driesGoesM00:54:37
48Mireille HuiszoonArnemuidenV00:57:15
49Sigrid Epker-JenseMiddelburgV00:57:51
50Rien de WolffVoorburgM00:58:22
51Jack de GrooteWilhelminadorpM00:59:15
52Gisela Nijsse-MeertensWolphaartsdijkV00:59:47
Opmerkingen sturen naar info@runyourownrace.nl

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *